• کانون یعنی برنامه ریزی برنامهریزی یعنی کانون
  • خدمات کانون
     
  • اولین گام برنامه ریزی
  • پیش ثبت نام آزمون ها

     

به پورتال تنکانون خوش آمدید

ایران از جمله کشور هایی است که در آن برنامه درسی آموزش و پرورش بر مبنای یک سیستم متمرکز طراحی شده است. تمامی دبیران و دانش آموزان در سراسر کشوراز یک مرجع واحد به نام کتاب درسی استفاده می کنند. نکته قابل توجه آن است که با وجود یک مرجع واحد، دبیران و دانش آموزان در سطوح مختلفی از توانایی یاددهی و یادگیری قرار دارند.
کانون فرهنگی آموزش قلم چی برای ارتقای سطح آموزش در کشور قدم های مفیدی برداشته است .

هدف تاسیس سایت تنکانون

سایت tonekanoon با هدف ارتقا سطح آموزش علاوه بر امکاناتی که در کانون برای دانش آموزان عزیز در سطوح مختلف دبستان ،راهنمایی ،دبیرستان ،هنرستان و ... فراهم آورده است که شامل برگزاری آزمون های استاندارد ،ارائه کتاب های کمک آموزشی ومشاوره و... سعی بر این داشته که فضا ی متفاوتی برای دانش آموزان در جامعه مجازی ایجاد کند و اینکه آنها بتوانند آموزش های استاندارد به صورت رایگان در سطوح مختلف اعم از درسنامه ها ،نمونه سوالات امتحانی و ... دریافت نمایند. امیدواریم بتوانیم در این راه برای ارتقای سطح علمی کشور عزیزمان قدمی برداشته باشیم. لطفا ما رو از پیشنهادات و انتقادات سازنده
ی خود محروم نفرمایید.
Chip tracking

پذیرفته شدگان کنکور سراسری 93 رشته ریاضی عضو کانون فرهنگی آموزش(قلم چی)تنکابن

نوشته شده توسط رحمت عین علیان. Posted in اخبار و اطلاعیه ها.

نفرات برتر کنکور 93 رشته ی ریاضی عضو کانون فرهنگی آموزش(قلم چی) نمایندگی تنکابن که به ترتیب حروف الفبای نام خانوادگی دوره های روزانه و شبانه و تربیت معلم مرتب شده است:

پذیرفته شدگان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی سال 93به اول دبیرستان

نوشته شده توسط رحمت عین علیان. Posted in اخبار و اطلاعیه ها.

با آرزوی توفیق برای این عزیزان،لازم به ذکر است که اسامی عزیزانی که در آزمون ورودی تیزهوشان هم قبول شده بودند از این لیست حذف شده است.

با توجه به این موضوع منتظر آن هستیم که در معرفی تکمیل ظرفیت، عزیزان دیگری به این لیست اضافه خواهند شد.

به امید آن روز

(اسامی به ترتیب حروف الفبای نام خانوادگی مرتب شده است)

لینک های مفید