• کانون یعنی برنامه ریزی برنامهریزی یعنی کانون
  • خدمات کانون
     
  • اولین گام برنامه ریزی
  • پیش ثبت نام آزمون ها

     

به پورتال تنکانون خوش آمدید

ایران از جمله کشور هایی است که در آن برنامه درسی آموزش و پرورش بر مبنای یک سیستم متمرکز طراحی شده است. تمامی دبیران و دانش آموزان در سراسر کشوراز یک مرجع واحد به نام کتاب درسی استفاده می کنند. نکته قابل توجه آن است که با وجود یک مرجع واحد، دبیران و دانش آموزان در سطوح مختلفی از توانایی یاددهی و یادگیری قرار دارند.
کانون فرهنگی آموزش قلم چی برای ارتقای سطح آموزش در کشور قدم های مفیدی برداشته است .

هدف تاسیس سایت تنکانون

سایت tonekanoon با هدف ارتقا سطح آموزش علاوه بر امکاناتی که در کانون برای دانش آموزان عزیز در سطوح مختلف دبستان ،راهنمایی ،دبیرستان ،هنرستان و ... فراهم آورده است که شامل برگزاری آزمون های استاندارد ،ارائه کتاب های کمک آموزشی ومشاوره و... سعی بر این داشته که فضا ی متفاوتی برای دانش آموزان در جامعه مجازی ایجاد کند و اینکه آنها بتوانند آموزش های استاندارد به صورت رایگان در سطوح مختلف اعم از درسنامه ها ،نمونه سوالات امتحانی و ... دریافت نمایند. امیدواریم بتوانیم در این راه برای ارتقای سطح علمی کشور عزیزمان قدمی برداشته باشیم. لطفا ما رو از پیشنهادات و انتقادات سازنده
ی خود محروم نفرمایید.
Chip tracking

نفرات برتر آزمون گروه دبیرستان و هنرستان و کنکور 22 آبان 94

نوشته شده توسط رحمت عین علیان. Posted in دبیرستان هنرستان و کنکور.

دانش آموزان برتر چهارم ریاضی

ردیف

نام

نام خانوادگی

رتبه کشوری

تراز

1

اميرحسين

قاسم آبادى

752

6694

2

فاطمه

سعادتمند

755

6693

3

على

طريقى برزمندانى

1372

6381

4

حميدرضا

اشكوارى

1778

6229

5

امين

نژادمقدم

1858

6199

6

هومن

عكاس زنگبارى ثابت

1884

6193

7

سوگند

نوروزرجبى

2131

6119

دانش آموزان برتر چهارم تجربی

ردیف

نام

نام خانوادگی

رتبه کشوری

تراز

1

زينب

شريف حسن

59

8067

2

نيوشا

سلطانى

136

7884

3

فاطمه

عابدى كرجى بان

160

7843

4

جواد

خانعلى

207

7778

5

فاطمه

سيما

263

7702

6

مائده

خلخالى

336

7623

7

مائده

جنت امانى

609

7429

8

پدرام

صالح درجانى

831

7332

9

پارسا

ابراهيم طالشى

964

7274

10

نسيم

على پور تكامجانى

973

7269

11

اميرحسين

قلى پور

1034

7249

12

عليرضا

صفرى فرد

1226

7171

13

مهنا

شكيبا

2090

6958

14

پوريا

رحيمى مقدم

2174

6939

15

محمدرضا

گليج

2210

6929

16

شقايق

ذبيحى

2276

6916

17

سيدمهدى

سادات خانيان

2506

6871

18

على

راد

2520

6869

19

عليرضا

عسگريان

2651

6846

20

آرين

ستوده

2693

6837

21

سيده ساعده

مدنى

2864

6809

22

سهيل

ساحلى

3208

6752

23

فراز

منتظرى

3483

6714

24

رهام

سعيدى

4059

6634

25

سيدفاضل

حاتمى

4528

6575

26

على

اشكبارى

4653

6558

27

شهرزاد

گلشن

4670

6556

28

فائزه

بشيرى نهنجى

5327

6477

29

هانيه

خليليان

5503

6457

30

محمد مهدى

سبزيان

5878

6415

31

نگار

اكبرى شهرك

6178

6384

32

عادل

اقبالى

6512

6350

33

ماهان

منصورى

6615

6341

34

سيدمحمد

علائى وركى

7021

6298

35

اشكان

شيرودى

7612

6241

36

حسين

منصوركيائى

7807

6224

37

نرگس

خليل پور

8056

6201

38

مريم

ربيعى

8170

6190

39

امير

منتظرى

8464

6166

40

فاطمه

حاتمى

8927

6127

41

فاطمه

نشتاابراهيمى

9196

6107

42

هومن

حيدرى تواسانى

9690

6066

43

امير

عبدالهى

9765

6060

44

مهدى

مسلمى

9819

6056

45

الناز

ابهرى

10151

6032

46

فرناز

امينى

10351

6017

47

رضا

مهاجرى

10426

6011

48

دنيا

منصوركيايى

10468

6008

49

محمد جاويد

گيل امير رودى

10578

6000

دانش آموزان برتر چهارم انسانی

ردیف

نام

نام خانوادگی

رتبه کشوری

تراز

1

اميرحسين

مشهدى

371

6414

2

فاطمه

كريمى

381

6389

3

محمد

كريمى شيرودى

464

6283

4

معصومه

بشيرى

782

5991

5

فاطمه

اكرا رمضانى

894

5917

6

فاطمه

گلين اميرى

1007

5850

7

محبوبه

صديق تنكابنى

1214

5752

8

حسين

كاظمى الموتى

1297

5717

9

حامد

مجاهد

1600

5588

10

نرجس

كريمى

1617

5581

11

زهرا

رمضانى سياه خلكى

1663

5568

دانش آموزان برتر منحصراً زبان

ردیف

نام

نام خانوادگی

رتبه کشوری

تراز

1

سيده عاطفه

اكراسيدى

47

6283

دانش آموزان برتر سوم ریاضی

ردیف

نام

نام خانوادگی

رتبه کشوری

تراز

1

اميرحسين

كنار رودى

73

7207

2

سيد جواد

ميركاظمى مقدم

108

7059

3

فروزان

ابراهيمى

135

6973

4

حسين

كاظم پور

159

6892

5

عباس

دودابى نژاد

180

6827

6

مائده

كاظمى ميان گسكرى

207

6777

7

فروغ

نريمانى

364

6529

8

حسام

شيخ حسنى

501

6385

9

بهنام

مرادخانى

589

6304

10

حسام

عدولى

596

6294

11

ايمان

قلى پور

607

6283

12

مهدى

على ايز كيان

650

6247

13

رضا

ابراهيمى پور

674

6227

14

مهدى

صادقيان

863

6086

15

فرنام

منتظرى

894

6066

16

نگار

قهرمانى

913

6054

17

نگار

رستمى

917

6051

18

غزال

خسروى

955

6024

19

زهرا

مهدوى راد

1003

6005

دانش آموزان برتر سوم تجربی

ردیف

نام

نام خانوادگی

رتبه کشوری

تراز

1

رضا

موسى پسندى

145

7424

2

فاطمه

جورابراهيمى

166

7383

3

نيما

ميرمحمد

211

7300

4

ياسمين

استادى

214

7293

5

اميررضا

غنمى

245

7239

6

نازنين

عسگرى راد

298

7190

7

اميرحسين

ناظريان

356

7129

8

على

حبيبى

669

6900

9

رومينا

فرحى رستمى

709

6883

10

مصطفى

رزقى رستمى

739

6866

11

احمدرضا

شيرود عيسى

802

6831

12

محمدرضا

صفرپور ليرسرى

884

6796

13

سهيل

پيام

976

6748

14

مهدى

مافى

1111

6688

15

پارسا

سرورى زنجانى

1423

6567

16

مائده

نورداداشى

1580

6518

17

حسين

اسدى گيلاكجانى

1596

6511

18

احمدرضا

پورقاسم كياسرائى

1857

6434

19

سيدامير پويا

فاطمى

2178

6352

20

مهديس

ملكوتى خواه

2280

6327

21

سيدمحمدحسين

امامى

2601

6252

22

شقايق

نقدعمل ديوكلائى

2877

6197

23

روزبه

محمديانى

3010

6172

24

سارينا

پورمرادى

3122

6151

25

محمدزمان

مهدوى

3592

6068

دانش آموزان برتر سوم انسانی

ردیف

نام

نام خانوادگی

رتبه کشوری

تراز

1

صادق

سعادتمند

283

6128

2

زهرا

شكورى

463

5882

3

زهرا

خلعتبرى

468

5876

4

اميرحسين

محمدى الموتى

605

5755

5

فردين

اشكوروكيلى

694

5692

6

رضا

كيامينى

763

5636

7

ندا

نجفى

839

5590

8

عاطفه

باقرى گرمارودى

840

5588

9

زهرا

آقابرارلجى

856

5575

10

حسين

تنهايى

911

5544

دانش آموزان برتر دوم ریاضی

ردیف

نام

نام خانوادگی

رتبه کشوری

تراز

1

شكيبا

پورقاسمى

72

7098

2

مهديه

حسين زاده قاضى چاكى

238

6715

3

مهتا

بيگى

406

6481

4

اميرسهراب

شبرنگ

859

6051

دانش آموزان برتر دوم تجربی

ردیف

نام

نام خانوادگی

رتبه کشوری

تراز

1

مهلا

حشمتى پور

129

7219

2

سيدعلى

سيدى

144

7199

3

رضا

خانعلى

261

7043

4

سيده عاليه

رضايى

695

6779

5

مه آرا

عبدالهى لشتوئى

708

6772

6

نيلوفر

صادقى

799

6723

7

كورش

ملك زاده مقدرى

800

6722

8

كيميا

رادگودرزى

1230

6536

9

على

دادخواه

1400

6481

10

نگين

فيروزى

1408

6478

11

سحر

واعظى

1538

6441

12

نگين

على نژاد

1543

6438

13

تانيا

محرابى

1644

6404

14

فروغ

خانى الموتى

1662

6399

15

اميرمحمد

فيروزپور

1675

6394

16

ليلا

رضائى شاهى

1708

6381

17

آرميتا

داروئى

1827

6343

18

سحر

تقيان الموتى

1943

6312

19

مازيار

شكورى

2140

6257

20

على

منصورى غياثى

2213

6236

21

پدرام

محسن سلطانى

2391

6186

22

كيميا

فروزان

2602

6135

23

ارشيا

منصوركيائى

2692

6114

24

پرند

عزيزى

2699

6113

25

شايگان

قاسمى

3028

6046

26

نازنين

شريفى سليمى

3093

6034

27

امين

خلعتبرى مكرم

3148

6023

28

محمدرضا

الهويى

3186

6015

29

فوژان

جوادى

3199

6012

دانش آموزان برتر دوم انسانی

ردیف

نام

نام خانوادگی

رتبه کشوری

تراز

1

سيده دنيا

معصومى

304

5636

دانش آموزان برتر سوم هنرستان

ردیف

نام

نام خانوادگی

 

گروه  آزمایشی

رتبه کشوری

تراز

1

اميرحسين

منصوركيائى

كامپيوتر سوم

57

6145

2

عارف

شاهرى

الكتروتكنيك سوم

54

5671

 

 

 

 

لینک های مفید