• کانون یعنی برنامه ریزی برنامهریزی یعنی کانون
  • خدمات کانون
     
  • اولین گام برنامه ریزی
  • پیش ثبت نام آزمون ها

     

به پورتال تنکانون خوش آمدید

ایران از جمله کشور هایی است که در آن برنامه درسی آموزش و پرورش بر مبنای یک سیستم متمرکز طراحی شده است. تمامی دبیران و دانش آموزان در سراسر کشوراز یک مرجع واحد به نام کتاب درسی استفاده می کنند. نکته قابل توجه آن است که با وجود یک مرجع واحد، دبیران و دانش آموزان در سطوح مختلفی از توانایی یاددهی و یادگیری قرار دارند.
کانون فرهنگی آموزش قلم چی برای ارتقای سطح آموزش در کشور قدم های مفیدی برداشته است .

هدف تاسیس سایت تنکانون

سایت tonekanoon با هدف ارتقا سطح آموزش علاوه بر امکاناتی که در کانون برای دانش آموزان عزیز در سطوح مختلف دبستان ،راهنمایی ،دبیرستان ،هنرستان و ... فراهم آورده است که شامل برگزاری آزمون های استاندارد ،ارائه کتاب های کمک آموزشی ومشاوره و... سعی بر این داشته که فضا ی متفاوتی برای دانش آموزان در جامعه مجازی ایجاد کند و اینکه آنها بتوانند آموزش های استاندارد به صورت رایگان در سطوح مختلف اعم از درسنامه ها ،نمونه سوالات امتحانی و ... دریافت نمایند. امیدواریم بتوانیم در این راه برای ارتقای سطح علمی کشور عزیزمان قدمی برداشته باشیم. لطفا ما رو از پیشنهادات و انتقادات سازنده
ی خود محروم نفرمایید.
Chip tracking

مقاله ها

تاریخچه کانون فرهنگی آموزش قلم چی

نوشته شده توسط رحمت عین علیان. Posted in معرفی ما.

کانون فرهنگي آموزش قلم چي برای گسترش دانش و آموزش  در15 شهريور1384وقف عام شد
کانون فرهنگی آموزش ( بنیاد علمی آموزشی قلم چی ) یکی از بزرگترین موسسات غیر دولتی در ایران است.
که بنیانگذار آن آقای کاظم قلم چی می باشد و در زمینه آموزش و نشر کتب کمک درسی و برگزاری آزمون های منظم و برنامه ریزی تحصیلی فعالیت می کند.
در واقع هسته‌ي اوليه‌ي كانون در سال 1369 تاسيس گرديد اما آغاز فعاليت جدي آن در زمينه كنكورهاي آزمايشي به سال 1372 و در زمينه كتاب‌ هاي طبقه‌بندي شده به سال 1374 باز مي گردد.
در یک جمعه پاییزی در سال 1372 آقای کاظم قلم چی اولین آزمون برنامه ای را در زیرزمین دبستان آزادگان برگزار کرد و در آن سال حدود هفتاد نفر دانش آموز در صبح جمعه از خواب و تفریح خود صرف نظر کرده و تصمیم گرفته بودند که هر دو هفته یکبار بصورت منظم و پیوسته در آزمون های برنامه ای شرکت کنند و این روش آموزشی در قالب آزمون های منظم، تا آنجا رشد کرد که هم اکنون به عنوان یکی از ضروریات آموزش برنامه ای پذیرفته شده است و در روزهای جمعه سال، صدها هزار دانش آموز، از مقع ابتدایی تا دبیرستان داوطلبانه ، مشتاقانه و بدون هیچ اجباری در آزمون های کانون شرکت می کنند.
کانون هم اكنون سالهاست كه با اتكا به نتايج درخشان داوطلبانش ، طليعه‌دار عرصه‌هاي آموزشي در كشور شمرده مي‌شود .
درسال 1375 با اهدای نمایندگی به شهرستانها، به همت تلاش پیگیر آقایان علی مجیدی و علی اکبرایمان پرور نمایندگی تنکابن از سال 76 برای موفقیت هر چه بیشتر فرزندان تلاشگر این خطه از کشور کار خود  رابه صورت رسمی آغاز نمود  و با به توکل به خداوند بزرگ و به یاری دوستان اندیشمند و فرهیخته کماکان به فعالیت آموزشی خود ادامه می دهد.


کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)
نمایندگی تنکابن

لینک های مفید